טבת הנגריה

נגריית אומן המגשימה חלומות ומייצרת רהיטים בהקשבה והתאמה לצרכי הלקוחות

אכן, אנו מספקים ללקוח מעטפת ריהוט מלא לבית.
זאת מתוך אמונה שכשהאדם בונה או משפץ את ביתו – בידינו היכולת לראות את הפריטים מתחברים זה לזה, מותאמים לאדם ומשפחתו, מתמזגים עם אורח החיים ומייצרים נוחות והרגשת בית חמה.
מתוך אמונה זו, אנו מלווים באופן אישי את התהליך מול הלקוח, משתפים אותו בכל שלבי הייצור, החל מבחירת הדגם, העץ, הצבע ועד הרכבת כל מוצר בנגרייה לפני פירוקו ושליחתו לצבע, בכדי שהלקוח יחווה את דעתו הסופית.

טבת הנגריה – בבעלותו וניהולו של רוז'ה טבת מקרית טבעון.

רוז'ה, נגר רב אומן, עסק כל חייו בתחומי העשייה והאמנות. הוא נגר כבר 30 שנה ובמהלך שנים אלו התמקצע בתחום הנגרות על כל גווניה ואהבתו לתחום זה הלכה וגדלה. בנוסף ובמקביל פיתח תחביבים שונים כגון: בישול, נגינה ,ציור ודיג.

תחומי האמנות והנגרות שזורים זה בזה ומפרים את היצירתיות המתבקשת. רוז'ה מקפיד על שמירת הטאץ' האישי שלו בכל עבודה, מדקדק בגימורים ובגמרים בכדי לספק עבודה לא פחות ממצויינת.

תחום השיווק, המדיה והניהול הכלכלי מופקד בידה של דפנה טבת – האשה שאתו. רוב המענה שהיא נותנת הוא "מאחורי הקלעים"

את משרד הנגרייה מנהלת רוני טבת –בתו. רוני, צעירה, שרותית, יצירתית, חיה שנים רבות בבית המדבר את שפת הנגרות ומתוך כך מכירה את התחום, מלווה את הלקוח ונותנת מענה אופטימלי בהיותה כתובת לכל פנייה. רוני מבצעת בנגרייה הדמיות תלת מימד בכדי להקל על הלקוחות בשלב התיכנון ולאפשר יכולת ראיית המוצר המוגמר.

היותם של שלושת האנשים העוסקים בצדדי הניהול השונים בנגרייה- משפחה, מגביר את הגישה האישית והאכפתית כלפי ציבור הלקוחות.