ממליצים עלינו

נגריית אמן המגשימה חלומות ומייצרת רהיטים בהקשבה והתאמה לצרכי הלקוחות

לפני כשנה החלפנו מטבח בביתנו. לאחר חיפוש נרחב הגענו לנגריית טבת וההחלטה להזמין את המטבח אצלהם מוכיחה את עצמה יום יום. מעבר לכך שהמטבח מרהיב ביופיו וזוכה למחמאות, תהליך העבודה מול רוז׳ה וצוות הנגריה היה מעולה.הדיוק, העמידה על הפרטים הקטנים, העמידה בלוח זמנים ובהתחייבויות הם לא מחזה שכיח במחוזותינו. ממליצה בחום ומחכה כבר לפרוייקט הבא
עו'ד נאוה סרף מרמת ישי
כשקונים משהו לבית, יש הרגשה של התחדשות ויחד עם זאת חשש שמה לא יתאים בגודל ובצורה. אנחנו הזמנו את המטבח שלנו מנגריית טבת ומאותו רגע הרגשנו שקטים ובטוחים. התהליך כולו- המידות, הבחירות מתוך האופציות הרבות, הליווי האישי של צוות הנגריה, העזרה בהתלבטויות המקצועית, הניסיון והמומחיות שלהם הביאה לתוצאות מרשימות ביעילות רבה. לא היינו מהססים להמליץ לכל אחד על נגריית טבת!
דורית ומורדי אלקיים
נגרית טבת היא לא סתם נגריה. יש שם נשמה, אוזן קשבת, אומנות, יופי ויחוד. צוות מקסים שכיף לעבוד איתם, עבודה מדויקת ומאד יחודית לרוזה ולצוות. אהבתי להיות אחת מלקוחותיו ותמיד נענתי לבקשותי בצורה מכובדת. ממליצה מאד מכל הלב!
חיה לוסטיג מעתלית
נגרות, יחס, עמידה בזמנים וסבלנות אין קץ. תודה מיוחדת לרוג'ה ולצוות. זו האמת לאמיתה. ותאמינו לי אם זה לא היה נכון, לא הייתי ממליץ ובטח לא מפרסם בפייס. ועל אנשים כמוך נאמר: "טוב שם טוב משמן טוב" ואצלך גם השמן איכותי. הרווחת ביושר. תודה.
גידי עמיר